مجتمع آموزشی و رفاهی پرديس چادگان مجتمع آموزشی و رفاهی پرديس چادگان

اطلاعات و راههای سفر چادگان

چادگان را جواهر طبیعی استان اصفهان می‌دانند. شهری کوچک و به دور از کویر بی‌انتهای اصفهان. بسیاری از اهالی این استان، تعطیلات خود را در چادگان سپری می‌کنند، از این رو اهالی استان اصفهان آن را به خوبی می‌شناسند. ظرفیت‌های گردشگری بخاطر دهکده‌ای توریستی، در این روستا بسیار بالاست و می‌تواند در سطح ملی بدرخشد و گردشگران بسیاری را به خود جذب کند. 
چادگان کجاست ؟
برای دیدار از این منطقه‌ی زیبا، ابتدا می‌بایست خود را به اصفهان برسانید. آزادراه شماره‌ی 7 از سمت شمال و بزرگ‌راه شماره‌ی 65 از سمت جنوب شما را به اصفهان می‌رساند. به اصفهان که رسیدید بزرگ‌راه شماره‌ی 62 را در پیش بگیرید که شهر اصفهان را به غرب کشور متصل می‌کند. پس از 42 کیلومتر رانندگی خروجی چادگان نمایان می‌شود. از آن پس با طی 35 کیلومتر دیگر به شهر خواهید رسید.

فصل مناسب برای سفر به چادگان
چادگان آب‌وهوایی معتدل و مدیترانه‌ای دارد. هوا در اکثر مواقع سال نسبتا گرم است اما دریاچه سد زاینده‌رود هوا را تلطیف می‌کند. در اکثر مواقع سال می‌توان به این شهر رفت و از زیبایی‌های آن لذت برد اما پیشنهاد کی سفر این است فصل بهار را برای سفر انتخاب کنید که غرق در زیبایی خواهید شد. در فصل بهار دریاچه سد به بالاترین حد آبگیری رسیده و بازار ورزش‌های آبی داغ می‌شود.